Προγράμματα Άσκησης για Απόφοιτους ΑΠΘ

Δραστηριότητα Days Ώρες Τόπος Γυμναστής/τρια Έναρξη Σημείωση
Just Dance modern dance Τετάρτη 15.00-17.00 Αίθουσα 18 Γιούλη Χαρίση Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Kettlebells Δευτέρα, Τετάρτη 18.00-19.00 Αίθουσα χορού 2 Λίλη Ευθυμίου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Running Team Δευτέρα 17.00-18.00 Αίθριο Λάζαρος Ρέππας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Running team Τρίτη 17.00-18.00 Αίθριο Λάζαρος Ρέππας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Running team Πέμπτη 18.00-19.00 Άγαλμα Μ.Αλεξάνδρου, παραλία Λάζαρος Ρέππας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Γυμναστική με ιμάντες Παρασκευή 17.00-17.30, 17.30-18.00 Αίθουσα χορού 2 Ελένη Ζαγγελίδου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Ξιφασκία Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 19.30-20.00, 20.00-21.00 Περίπτερο 7 ΔΕΘ
Παραδοσιακοί Χοροί Δευτέρα 16.00-17.00, 17.00-18.00 Αίθουσα 18 Γιώργος Σοφιανίδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 16.00-17.00 (αρχάριοι), 17.00-18.00 (μεσαίοι)
Πετοσφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 15.00-22.00 Σάλα Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Φυσική Κατάσταση Δευτέρα, Πέμπτη 18.00-19.00 Σάλα Νίκος Κόλλιας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Ai Kido Τρίτη, Πέμπτη 17.00-18.00, 18.00-19.00 Αίθουσα 45 Κώστας Ματζάρας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Capoeira Τρίτη, Πέμπτη 20.30-21.00, 21.00-22.00 Αίθουσα 45 Τρίτη, 1 Οκτώβριος, 2019
Crossfit Τρίτη, Πέμπτη 18.00-20.00 Σάλα Βασίλης Βασιλειάδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Fitness Rooms Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 08.00-13.30, 15.00-22.00 Αίθουσες 1,7,9 Βασίλης Βασιλειάδης, Δημήτρης Κύρκος, Λάζαρος Ρέππας, Τηλέμαχος Χατζητάκης Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019
Hip Hop Δευτέρα 21.00-22.00 Αίθουσα 18 Ελένη Ζαγγελίδου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Hip Hop Παρασκευή 18.00-19.00 Αίθουσα 18 Ελένη Ζαγγελίδου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Kendo Τρίτη, Πέμπτη 16.00-17.00 Αίθουσα 18 Κώστας Ματζάρας Τρίτη, 8 Οκτώβριος, 2019
Pilates Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη 19.00-20.00 Αίθουσα 18 Λίλη Ευθυμίου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Salsa Τετάρτη 20.00-21.00, 21.00-22.00 Αίθουσα 18 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 20.00-21.00 (αρχάριοι) και 21.00-22.00 (προχωρημένοι)
Salsa Παρασκευή 21.00-22.00 Αίθουσα 18 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Suspension and kettlebells Τρίτη, Πέμπτη 17.30-18.00, 18.00-18.30 Αίθουσα χορού 2 Λίλη Ευθυμίου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Tango Δευτέρα 18.00-20.00 Αίθουσα 16 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 Αρχάριοι
Tango Παρασκευή 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 18 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 19.00-20.00 αρχάριοι μεσαίοι και 20.00-21.00 προχωρημένοι
Yoga Δευτέρα, Τετάρτη 16.00-17.00 Αίθουσα 45 Αναστασία Γιαννακάκη Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Zumba Τρίτη, Πέμπτη 20.00-21.00 Αίθουσα 18 Γιούλη Χαρίση Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Αντισφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή 17.30-19.30 Γήπεδο αντισφαίρισης Αντώνης Αθανασιάδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Αντισφαίριση Πέμπτη 17.30-19.30 Γήπεδο αντισφαίρισης Αντώνης Αθανασιάδης Πέμπτη, 29 Αύγουστος, 2019 Προχωρημένοι
Επιτραπέζια Αντισφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 08.00-13.30, 15.00-22.00 Εξωτερικές εγκαταστάσεις Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Καλαθοσφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 12.00-13.00, 13.00-13.30, 15.00-22.00 Γήπεδο καλαθοσφαίρισης εξωτερικό, Σάλα Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019
Καράτε Δευτέρα 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30.21.00 (αγωνιστικό)
Καράτε Τετάρτη 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 19.00-20.30 (προχωρημένοι) και 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Καράτε Παρασκευή 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Κολύμβηση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 10.00-11.00, 11.00-12.00, 12.00-13.00, 13.00-14.00 Εθνικό κολυμβητήριο Φωτεινή Δάντση Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019 10.00-14.00 Εξωτερική πισίνα
Μοντέρνος Χορός Τρίτη, Πέμπτη 15.00-17.00 Αίθουσα 45 Άννα Καζακαντώνη Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Παραδοσιακοί Χοροί Παρασκευή 17.00-18.00 Αίθουσα 16 Γιώργος Σοφιανίδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 17.00-18.00 (προχωρημένοι)
Ποδόσφαιρο Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 12.00-13.00, 13.00-14.00, 14.00-15.00, 15.00-22.00 Γήπεδο ποδοσφαίρου 11Χ11, Γήπεδο ποδοσφαίρου 5Χ5 Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019 εξαιρούνται από τις διαθέσιμες ώρες οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι κρατήσεις
Ποδόσφαιρο φοιτητριών Τρίτη, Πέμπτη 19.30-20.30 Γήπεδο ποδοσφαίρου 5Χ5 Γιώργος Μπουχουράς Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019