Προγράμματα Άσκησης για Εργαζόμενους

Δραστηριότητα Ώρες Days Τόπος Γυμναστής/τρια Έναρξη Σημείωση
Just Dance modern dance 15.00-17.00 Τετάρτη Αίθουσα 18 Γιούλη Χαρίση Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Kettlebells 18.00-19.00 Δευτέρα, Τετάρτη Αίθουσα χορού 2 Λίλη Ευθυμίου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Running Team 17.00-18.00 Δευτέρα Αίθριο Λάζαρος Ρέππας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Running team 17.00-18.00 Τρίτη Αίθριο Λάζαρος Ρέππας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Running team 18.00-19.00 Πέμπτη Άγαλμα Μ.Αλεξάνδρου, παραλία Λάζαρος Ρέππας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Γυμναστική με ιμάντες 17.00-17.30, 17.30-18.00 Παρασκευή Αίθουσα χορού 2 Ελένη Ζαγγελίδου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Ξιφασκία 19.30-20.00, 20.00-21.00 Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή Περίπτερο 7 ΔΕΘ
Παραδοσιακοί Χοροί 16.00-17.00, 17.00-18.00 Δευτέρα Αίθουσα 18 Γιώργος Σοφιανίδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 16.00-17.00 (αρχάριοι), 17.00-18.00 (μεσαίοι)
Πετοσφαίριση 15.00-22.00 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή Σάλα Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Φυσική Κατάσταση 18.00-19.00 Δευτέρα, Πέμπτη Σάλα Νίκος Κόλλιας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Ai Kido 17.00-18.00, 18.00-19.00 Τρίτη, Πέμπτη Αίθουσα 45 Κώστας Ματζάρας Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Capoeira 20.30-21.00, 21.00-22.00 Τρίτη, Πέμπτη Αίθουσα 45 Τρίτη, 1 Οκτώβριος, 2019
Crossfit 18.00-20.00 Τρίτη, Πέμπτη Σάλα Βασίλης Βασιλειάδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Fitness Rooms 08.00-13.30, 15.00-22.00 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή Αίθουσες 1,7,9 Βασίλης Βασιλειάδης, Δημήτρης Κύρκος, Λάζαρος Ρέππας, Τηλέμαχος Χατζητάκης Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019
Hip Hop 21.00-22.00 Δευτέρα Αίθουσα 18 Ελένη Ζαγγελίδου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Hip Hop 18.00-19.00 Παρασκευή Αίθουσα 18 Ελένη Ζαγγελίδου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Kendo 16.00-17.00 Τρίτη, Πέμπτη Αίθουσα 18 Κώστας Ματζάρας Τρίτη, 8 Οκτώβριος, 2019
Pilates 19.00-20.00 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη Αίθουσα 18 Λίλη Ευθυμίου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Salsa 20.00-21.00, 21.00-22.00 Τετάρτη Αίθουσα 18 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 20.00-21.00 (αρχάριοι) και 21.00-22.00 (προχωρημένοι)
Salsa 21.00-22.00 Παρασκευή Αίθουσα 18 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Suspension and kettlebells 17.30-18.00, 18.00-18.30 Τρίτη, Πέμπτη Αίθουσα χορού 2 Λίλη Ευθυμίου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Tango 18.00-20.00 Δευτέρα Αίθουσα 16 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 Αρχάριοι
Tango 19.00-20.00, 20.00-21.00 Παρασκευή Αίθουσα 18 Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 19.00-20.00 αρχάριοι μεσαίοι και 20.00-21.00 προχωρημένοι
Yoga 16.00-17.00 Δευτέρα, Τετάρτη Αίθουσα 45 Αναστασία Γιαννακάκη Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Zumba 20.00-21.00 Τρίτη, Πέμπτη Αίθουσα 18 Γιούλη Χαρίση Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Αντισφαίριση 17.30-19.30 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή Γήπεδο αντισφαίρισης Αντώνης Αθανασιάδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Αντισφαίριση 17.30-19.30 Πέμπτη Γήπεδο αντισφαίρισης Αντώνης Αθανασιάδης Πέμπτη, 29 Αύγουστος, 2019 Προχωρημένοι
Επιτραπέζια Αντισφαίριση 08.00-13.30, 15.00-22.00 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή Εξωτερικές εγκαταστάσεις Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Καλαθοσφαίριση 12.00-13.00, 13.00-13.30, 15.00-22.00 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή Γήπεδο καλαθοσφαίρισης εξωτερικό, Σάλα Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019
Καράτε 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Δευτέρα Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30.21.00 (αγωνιστικό)
Καράτε 19.00-20.00, 20.00-21.00 Τετάρτη Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 19.00-20.30 (προχωρημένοι) και 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Καράτε 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Παρασκευή Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Κολύμβηση 10.00-11.00, 11.00-12.00, 12.00-13.00, 13.00-14.00 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή Εθνικό κολυμβητήριο Φωτεινή Δάντση Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019 10.00-14.00 Εξωτερική πισίνα
Μοντέρνος Χορός 15.00-17.00 Τρίτη, Πέμπτη Αίθουσα 45 Άννα Καζακαντώνη Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019
Παραδοσιακοί Χοροί 17.00-18.00 Παρασκευή Αίθουσα 16 Γιώργος Σοφιανίδης Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019 17.00-18.00 (προχωρημένοι)
Ποδόσφαιρο 12.00-13.00, 13.00-14.00, 14.00-15.00, 15.00-22.00 Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή Γήπεδο ποδοσφαίρου 11Χ11, Γήπεδο ποδοσφαίρου 5Χ5 Δευτέρα, 2 Σεπτέμβριος, 2019 εξαιρούνται από τις διαθέσιμες ώρες οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι κρατήσεις
Ποδόσφαιρο φοιτητριών 19.30-20.30 Τρίτη, Πέμπτη Γήπεδο ποδοσφαίρου 5Χ5 Γιώργος Μπουχουράς Δευτέρα, 16 Σεπτέμβριος, 2019