Εκδρομή για Σκι στο Pamporovo

Παρασκευή, 27 Νοέμβριος, 2015

To Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του ΑΠΘ διοργανώνει

εκδορμή για Σκι στο Pamporovo της Βουλγαρίας

Η αναχώρηση θα γίνει την Παρασκευή 11/12 στις 15.30 από το Π.Γ., και η επιστροφή την Κυριακή 13/12 την ίδια ώρα.

Η εκδρομή περιλαμβάνει μεταφορά απο Θεσ/νικη στο Pamporovo και πίσω.

Προσφέρονται δυο διαν/σεις σε ξενοδοχειο 3* σε μονόκλινα, δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια.

Επιπλέον, προσφέρεται πλήρης διατροφή (full board) και τρεις ώρες μάθημα ski για αρχάριους (δωρεάν), από τους φοιτητές της ειδικότητας χιονοδρομίας της ΣΕΦΑΑ του ΑΠΘ.

Η ενοικίαση του εξοπλισμού κοστίζει 5€/ημερα, κόστος που δεν συμπεριλαμβάνεται στην τελική τιμή  της εκδρομής.

Όλοι οι συμμετέχοντες θα πρεπει να έχουν μαζί τους αστ. ταυτοτητα και θα υπογράψουν βεβαίωση ατομικής ανάληψης κινδύνου πριν την αναχώρηση. Η πληρωμή θα γίνει στα λεωφορεία πριν την αναχώρηση.

Κόστος συμμετοχής: 65€ για μέλη του Π.Γ. (ακ. χρονιά 2015-16) και 72€ για μη μέλη του Π.Γ.

Στην εκδρομή μπορούν να συμμετάσχουν και μη φοιτητές/τριες. Παιδιά<5 ετών, δωρεάν.

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να γίνουν το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 10/12/15, στις 13.00.

Δηλώστε συμμετοχή εδώ

ski-race-poster_769