Επισκέψεις Δημοτικών Σχολείων-Τρίτη συνεχόμενη χρονιά

Τετάρτη, 16 Σεπτέμβριος, 2015

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του ΑΠΘ,για τρίτη συνεχόμενη χρονιά θα λειτουργήσει πρότυπο?πρόγραμμα? ??υποδοχής?? ? ?Δημοτικών? ? Σχολείων,? ?το?οποίο? ?περιλαμβάνει?αθλητικές/ενημερωτικές και ψυχαγωγικές δράσεις.

Θα θέλαμε να σαςενημερώσουμε ότι το πρόγραμμα έχει φιλοξενήσει, τα δύο χρόνια λειτουργίας του,περισσότερους απο 9217 μαθητές απο 186  σχολεία του Νομού Θεσ/νίκης και όχι μόνο.

Η υποδοχή τωνσχολείων γίνεται? στις εγκαταστάσεις του ΠανεπιστημιακούΓυμναστηρίου που βρίσκονται

στη συμβολή? ?των οδών Γ. Σεπτεμβρίου και Αγ.Δημητρίου, εντός της Πανεπιστημιούπολης του ΑΠΘ.?

Σε ένα ασφαλές και συγχρονο περιβάλλον ταπαιδιά μπορούν να αθληθούν, να? ψυχαγωγηθούν και να μάθουν μέσα από τοπρότυπο πρόγραμμα που χρησιμοποιεί το? ?Π.Γ. με τη βοήθεια εξειδικευμένωνΚαθηγητών Φυσικής Αγωγής?

Το πρόγραμμα προσφέρεται κατόπιν έγκαιρηςσυννενόησης με τη γραμματεία του Π.Γ.? και εκτείνεται από τις 9.00 μέχρι τις13.00, Δευτέρα με Παρασκευή

Το κόστος συμμετοχής ανέρχεται στα 3€/μαθητή(συμπεριλαμβανομένων όλων των? νόμιμων κρατήσεων)?

Κάντεκράτηση εδώ (Θαενημερωθείτε για τη διαθεσιμότητα με ηλεκτρονικό μήνυμα.)

ή στο τηλέφωνο?2310 992673?,74,72