Μήνυμα κατάστασης

Submissions for this form are closed.

Εκδρομή για Σκι στο Pamporovo (Δεκέμβριος 2016)

Εκδρομή για χιονοδρομία στο Pamporovo. 9, 10 και 11 Δεκεμβρίου 2016.

Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο ΑΠΘ, τηλ. 2310 992673,72 infogym@ad.auth.gr

• Η αναχώρηση θα γίνει την Παρασκευή 9/12/16 στις 14.00 από το Π.Γ. και επιστροφή την Κυριακή 11/12/16, την ίδια ώρα.
  • Η εκδρομή περιλαμβάνει μεταφορά από Θεσ/νικη στο Pamporovo και πίσω. Προσφέρονται δυο διαν/σεις σε ξενοδοχείο 5* (Belemont) σε μονόκλινα, δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια. Επιπλέον, προσφέρεται πλήρης διατροφή (full board) και τρεις ώρες μάθημα ski για αρχάριους (δωρεάν), από τους φοιτητές της ειδικότητας χιονοδρομίας της ΣΕΦΑΑ του ΑΠΘ.
  • Η ενοικίαση του εξοπλισμού κοστίζει 5€/ημερα, κόστος που δεν συμπεριλαμβάνεται στην τελική τιμή  της εκδρομής.
  • Όλοι οι συμμετέχοντες θα πρέπει να έχουν μαζί τους αστ. ταυτότητα και θα υπογράψουν βεβαίωση ατομικής ανάληψης κινδύνου πριν την αναχώρηση. Η πληρωμή θα γίνει στα λεωφορεία πριν την αναχώρηση.
  • Το τελικό κόστος της εκδρομής είναι 80 ευρώ για τα μέλη του Π.Γ. και 85 ευρώ για τα μη μέλη. Παιδιά μικρότερα των 5 ετών είναι δωρεάν.
  • Στην εκδρομή μπορούν να πάρουν μέρος και μη φοιτητές/τριες.
  • Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να γίνουν το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 8/12/16 στις 13.00, και μέχρι τη συμπλήρωση 150 θέσεων