Βραβείο Αριστείας 2018 στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο από την Επιτροπή Αριστείας του ΑΠΘ

Βραβείο Αριστείας 2018, στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο από την Επιτροπή Αριστείας του ΑΠΘ.
Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο βραβεύτηκε από την Επιτροπή Αριστείας του ΑΠΘ, για την προσφορά του στην πανεπιστημιακή κοινότητα. Η απονομή έγινε από τον Πρύτανη του ΑΠΘ, Καθηγητή Περικλή Α. Μήτκα και την Αντιπρύτανη Προγραμματισμού και Ανάπτυξης του ΑΠΘ, Καθηγήτρια Δέσποινα Κλαβανίδου, ενω εκ μέρους του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου την τιμητική διάκριση παρέλαβαν ο Πρόεδρος της Επιτροπής Εποπτείας του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου, Καθηγητής του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του ΑΠΘ, Γεώργιος Γρούιος, και ο Υπεύθυνος Αθλητικών Προγραμμάτων του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου, ΕΕΠ Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού, Βασίλης Παπαχαρίσης.