Τουρνουά 5Χ5 Φοιτητών και Φοιτητριών Μάρτιος-Απρίλιος 2017

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο διοργανώνει τουρνουά Ποδοσφαίρου 5Χ5 για φοιτητές και φοιτήτριες, μέλη του ΠΓ ΑΠΘ.

Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι 20 Μαρτίου 2017

Έναρξη τουρνουά 27 Μαρτίου 2017
Το Τουρνουά είναι το 9ο συνεχόμενο για φοιτητές και το 3ο για Φοιτήτριες
Προϋποθέσεις:
-Όλοι και όλες οι συμμετέχοντες και συμμετέχουσες θα πρέπει να έχουν κάνει εγγραφή στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του ΑΠΘ
-Κόστος συμμετοχής 20€/ομάδα
 

Δηλώστε συμμετοχή εδώ


Πρόγραμμα αγώνων φοιτητών

 

Α φάση
Ημερομηνία
Ώρα
 
 
Σκορ
Κωδ. αγώνα
Διαιτητής
27/3/17
18.30
Mathimatiko FC
Πέτκους FC
10-5
α
 
ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ
27/3/17
19.30
Δόξα Μυρωδιάς
ΜεΤοΖορι7αδα
5-3
β
 
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
27/3/17
20.30
Πρώην Μάνατζερς Rugby
ΤΑ ΛΑΗΚΑ ΠΕΔΕΙΑ
8-1
γ
 
ΦΩΚΑ
28/3/17
18.30
Ομάδα Μπύραυλος
ΤΕΑΜ ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ
3-0
δ
 
ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ
30/3/17
18.30
ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΑΡΟΙ
Οργισμένες Μπεκάτσες
2-6
ε
 
ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ
3/4/17
20.30
ΜΗΔΕΝ ΜΗΔΕΝ ΠΕΝΤΕ
Γερόλυκοι
8-3
στ
 
ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ
3/4/17
19.30
Οι ασχετμπολίστες
Κεραυνοί
3-5
ζ
 
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
3/4/17
18.30
Borussia Οικονομικού
BLACK PUMAS FC
3-6
η
 
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

 

Β φάση
Ημερομηνία Ώρα     Σκορ

Κωδ.

αγώνα

Διαιτητής
4/4/17 18.30

Νικητής α 

Mathimatiko FC

Νικητής β

Δόξα Μυρωδιάς

5-4 θ ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ
6/4/17 18.30

Νικητής γ

Πρώην Μάνατζερς Rugby

Νικητής δ

Ομάδα Μπύραυλος

4-1 ι ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ
24/4/17 18.30

Νικητής ε

Οργισμένες Μπεκάτσες

Νικητής στ

ΜΗΔΕΝ ΜΗΔΕΝ ΠΕΝΤΕ

5-4 κ ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ
24/4/17 19.30

Νικητής ζ

Κεραυνοί

Νικητής η

BLACK PUMAS FC

3-5 λ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

 

Ημιτελική και τελική φάση
Ημερομηνία Ώρα     Σκορ

Κωδ.

αγώνα

Διαιτητής
25/4/17 18.30

Νικητής θ

Μαθηματικό

Νικητής ι

Πρώην manatzer rugby

4-3 α ημιτελικός ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ
26/4/17 19.15

Νικητής κ

Μπεκάτσες

Νικητής λ

Black Pumas

4-2 β ημιτελικός ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ
4/5/17 20.30 Μαθηματικό Μπεκάτσες 2-0 Τελικός ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ
             

 

Πρόγραμμα αγώνων Φοιτητριών

Α όμιλος Βαθμοί Δ.Τ. Β όμιλος Βαθμοί Δ.Τ.
1

Hot dawgs

4 11 1

ΜΠΛΕ

3 0
2

soccerde

4 13 2

Μαχητές

0 -6
3

LAS TOUMPANES

0 -24 3 Thunders 6 8

 

Α Φάση
Ημερομηνία Ώρα     Σκορ Διαιτητής
29/3/17 18.30 Α1 HOT DAWGS Α2 SOCCERDE 1-1 ΦΩΚΑ
29/3/17 19.30 Β1 ΜΠΛΕ Β2 ΜΑΧΗΤΕΣ 3-2 ΦΩΚΑ
30/3/17 19.30 Β1 ΜΠΛΕ Β3 THUNDERS 0-3 ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ
31/3/17 18.30 Α1 HOT DAWGS Α3 LAS TOUMPANES 11-0 ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ
6/4/17 19.30 Α2 SOCCERDE Α3 LAS TOUMPANES 13-0 ΑΦΘΟΝΙΔΗΣ
6/4/17 20.30 Β2 ΜΑΧΗΤΕΣ Β3 THUNDERS 0-5 ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ

 

Ημιτελική Φάση
Ημερομηνία Ώρα     Σκορ Διαιτητής
24/4/17 20.30

Πρώτη ομάδα Α ομίλου

SOCCERDE

Δεύτερη ομάδα Β ομίλου

ΜΠΛΕ

10-5 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
27/4/17 18.00

Δεύτερη ομάδα Α ομίλου

HOT DAWGS

Πρώτη ομάδα Β ομίλου

THUNDERS

  ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ
Τελικός
28/4/17 18.30 HOW DAWGS SOCCERDE 3-1 ΦΩΚΑ